Hakkımızda

Sitemizde sürekli güzel aşk sözleri paylaşılmaktadır. Güzel sözler arayışında isen sitemizi takip ederek en güncel kaliteli sözlere ulaşabilirsin.

askguzelsozler.com İnternet Sitesi Sahibi

Uğur AĞDAŞ

Editörlerimiz

Uğur AĞDAŞ

Serpil AĞDAŞ

Sayit Alp AĞDAŞ

İnternet Sitemizin Kuruluş Yılı

2020

İnternet Sitemizin Kategorisi

Güzel Sözler

Temel Hedeflerimiz

Okuyucularımızın sürekli memnuniyeti için güvenli, kaliteli ve doğru içerik elde eden bir içerik üreticisi olurken, okuyucularımızın birbirlerine ve çevrelerine saygılı, geleceklerine ve hayatlarına yardımcı olmak için , sitemizi ve kalitemizi geliştirmek adına sürekli bir eğitim ve iyileştirme içerisinde olmasını sağlamaktayız.

Kuruluş Amacımız

Sizleri en özel anlarınızda, duygusal anlarınızda ve iletişimdeki anlamlı anlarınızda desteklemek ve ilham vermek için buradayız. Askguzelsozler.com, güzel sözlerin, özlü sözlerin ve anlamlı cümlelerin buluşma noktasıdır.

Amacımız, sözlere ve kelimelere dökülen duyguların gücünü anlamak ve paylaşmaktır. Güzel sözler, insanların birbirleriyle daha derin bağlar kurmalarına, sevdikleriyle daha iyi iletişim kurmalarına ve hayatlarını daha anlamlı kılmalarına yardımcı olabilir. Bu nedenle, sitemizde sizlere en güzel sözleri, aşk dolu mesajları, motivasyon verici sözleri ve daha fazlasını sunuyoruz.

REKLAM REZERVASYON
Uğur AĞDAŞ
uguragdas@gmail.com

HER HAKKI MAHFUZDUR.
SİTEDEKİ YAZI, FOTOĞRAF VE DİĞER GÖRSELLERİN İZİN
ALINMADAN VEYA KAYNAK GÖSTERİLMEDEN HER TÜRLÜ
ORTAMDA ÇOĞALTILMASI YASAKTIR.

İletişim için Tıklayın